Boş Sınıf

 Kurslar 

İngilizce öğretmek

Genel İngilizce

İngilizceyi dört temel dil becerisiyle beraber CEFR seviyelerine göre sınıflandırılmış altı seviye eğitimi şeklinde veriyoruz. Bu eğitimin hedefi öncelikli olarak dil bilgisinde eksik kalmaması ve günlük hayatta işlevsel bir İngilizceye sahip olmanız.

İngilizcenin Çocukçası

Çocukların anlayacağı dilden konuşuyoruz ! Bu eğitimimizde İngilizceyi çocuklara sevdirmek ilk hedefimiz. Oyunlarla, eğlenceli aktivitelerle ve interaktif derslerle çocuklarımızın dil bilgisi kurallarına boğulmadan keyifli bir dil eğitimi almasını sağlıyoruz.

Sarışın Öğrenci
Image by Nguyen Dang Hoang Nhu.jpg

Sınavlara Yönelik Eğitimler

Tüm dil sınavları için özel hazırlanan içeriklerle istediğiniz puanı alabilmenizde yardımcı oluyoruz. Ielts,  Toefl-IBT,  Yds,  Yökdil,  Ydt, hazırlık atlama, Cambridge Exams (Starters, Movers, Flyers, Ket, Pet, Fce) ve tüm seviye sınavlarına sadece bilgiyle değil özel sınav taktikleriyle de hazır olmanızı sağlıyoruz.

İş İngilizcesi

İşinizi dünyaya açmanız için gereken adımlardan ilki yabancı dil bilmektir. Eğitimlerimizde hem sektörünüzle ilgili özel eğitimler hem de genel iş İngilizcesi verilmektedir. İşinizi zirveye taşımak için biz hazırız ya siz ?

people sitting near table with laptop computer.jpg
man in black suit jacket.jpg

Konuşma İngilizcesi

Dil bilgisi kurallarıyla yorulmadan özel konuşma taktikleriyle, kalıplar ve günlük İngilizce yapılarıyla daha hızlı ve daha kolay konuşabilecek ve konuşma kulüplerimizle bilginizi pekiştirebileceksiniz.

Özel Ders

Kendiniz için özel hazırlanmış bireysel ders planınız ve öğrenme biçiminiz esas alınarak oluşturulan ders sisteminizle İngilizce sizin için artık bir problem olmaktan çıkacak.

Açık havada özel ders.jpg
Sınıfta.jpg

Sınıfını Kendin Kur

Hazır sınıflara dahil olmak yerine sınıfınızı kendiniz kurabilir ve eğitim içeriğini uzman öğretmenimizle beraber oluşturabilirsiniz. Sınıfı kuran kişi olarak da avantajlardan faydalanma fırsatına sahip olacaksınız.

Online Eğitim

Tüm eğitim modellerini online olarak almak artık mümkün. Almak istediğiniz eğitimi belirledikten sonra hemen online eğitime başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden ders almanın rahatlığıyla öğrenmek daha kolay ve daha zevkli olacak.

Çevrimiçi Sınıf.jpeg
AB ve İngiliz Bayrağı

Hemen Talep Oluştur

arrow&v
Günün Hangi Saatlerinde Müsaitsiniz?

Talebiniz için teşekkür ederiz!